Atgarsiai

Labai dėkojame Jūsų mokymo centrui už suteiktą galimybę mūsų vaikams mokytis. Labai prašome palikti šį mokymą ir neatimti galimybės mūsų vaikučiams toliau šviestis. Dukra labai nori mokytis ir laukia mokytojos ir jos dėstomų pamokų. Tai vienintelis šviesos spindulėlis šių nelaimingų vaikučių skausmingoje kasdienybėje. Tai ir vienintelis šansas neatsilikti nuo bendraamžių.

Kornelija Jakucevičienė, Mokolų km., Marijampolės sav.

Aš esu be galo patenkinta, kad mano sūnus Vilius čia besigydydamas turi galimybę mokytis. Vilius, padedamas Jūsų mokytojų, sėkmingai baigė I pusmetį. Tikimės, kad jis ir toliau galės mokytis. Kai pradėjome gydytis, Vilius labiausiai bijojo, kad nereikėtų likti antrus metus toje pat klasėje. Aš labai tikiuosi, kad mokymas skyriuje išliks ir toliau.

Jovita Petkevičienė, Šilalė

Mano šeima be galo dėkinga Jūsų mokymo centrui, kad sūnus besigydydamas turėjo galimybę baigti 5-ą klasę ir sėkmingai būtų perkeltas į 6-ą klasę. Džiaugiamės, kad sūnus, baigęs gydymą, turi galimybę sugrįžti į savo klasę.

Virginija Šiaučiūnienė, Piniavos km., Panevėžio raj.

Mokyklos nelankome jau antri metai. Jei ne ši mokykla, mes negalėtume mokytis, o dabar mokyklinę programą einame lygiai tokią pat kaip ir klasės draugai. Baigus gydymą, galėsime mokymąsi tęsti savo mokykloje su savo draugais. Ačiū Jums už tai.

Daina Tamulėnienė, Parovėjos km., Biržų raj.