Centro istorija

1989 m. įkurta mokykla Sveikata“, kurioje buvo mokomi Vilniaus miesto ligoninėse gydąsi bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviai. Mokyklai vadovavo direktorė Jadvyga Lupeikienė.

Nuo 1990 m. rugsėjo 1 d. ši mokykla reorganizuota į dvi įstaigas: Senamiesčio konsultacinį mokymo punktą (dabar – Vilniaus Jono Laužiko bendrojo lavinimo konsultacinis centras) ir Santariškių konsultacinį mokymo punktą. Vilniaus universiteto vaikų ligoninėje sergantys mokiniai buvo mokomi Santariškių konsultaciniame mokymo punkte. Šiam punktui vadovavo direktorė Laima Vitkauskienė.

Nuo 1999 m. gegužės 11 d. ši įstaiga vadinama Vilniaus Santariškių konsultaciniu mokymo centru. Nuo 1996 m. spalio 28 d. iki 2020 m. birželio 19 d. šiam centrui vadovavo direktorė Jadvyga Dautartienė. Šiuo metu direktoriaus pareigas laikinai vykdo Natalja Kimso.

2015 m. liepos 7 d. ši mokymo įstaiga pertvarkyta į gimnaziją.