Projektinė veikla

ES projektas „RAINBOW“

2017–2019 m. Vilniaus Santariškių konsultacinis-mokymo centras dalyvauja Europos Sąjungos finansuojamame tarptautiniame Erasmus+ programos projekte „Right Attitude In Building Our World“ („RAINBOW“). Projekte dalyvauja septynios ugdymo institucijos iš atskirų valstybių: High School of Economics and Finance Vasil Levski (Bulgarija), Liceo Scientifico Statale „Michele Guerrisi“ (Italija), Liceul Pedagogic Nicolae Iorga Botosani (Rumunija), IES Bezmiliana (Ispanija), Kahramanmaras Sosyal Bilimler Lisesi (Turkija), SOU Dobri Daskalov - Kavadarci (Makedonija), Vilniaus Santariškių konsultacinis-mokymo centras (Lietuva).

Centre vykdyta įvairiaus pobūdžio projektinė veikla, integruota į formalų ugdymo turinį ir neformalią popamokinę veiklą, patirties sklaidos seminarai Centro mokiniams ir jų tėvams, mokytojams, medicinos personalui, vietos bendruomenei, Lietuvos stacionarių asmens sveikatos priežiūros įstaigų mokyklų mokytojams ir kt.

Susitikimas su projekto „Second Chance Employment European Re-Training Adult Module“ partneriais Turkijoje aprašytas leidinyje „Švietimo naujienos“.